טבעות יהלומים מעוצבות

העיצוב שעושה את ההבדל

טבעות יהלומים מעוצבות ניתנות כטבעות אירוסין,ואפשר גם להעניק אותן בתור מתנה לאישה ביום נישואין, יום הולדת או סתם בערב רומנטי. יהלום הינו אחד החומרים החזקים ביותר טבע, ולכן נחשב גם לאחד החומרים היקרים ביותר.
אם אתם מעוניינים להראות את אהבתכם – רכישת טבעת יהלום מעוצבת תתאים בדיוק למטרה זו. ניתן לעצב את הטבעת בעצמכם או להניח לבת הזוג לבחור את העיצוב המועדף עליה.

רכישה של טבעות יהלומים מעוצבות עושים אצל הטובים ביותר

מי שיש לו קרובים העוסקים בתחום היהלומים, יוכל למצוא טבעות יהלומים מעוצבות במחירי מציאה. תוכלו גם לקבל הסבר והערכה גמולוגית של הטבעת, כמו סוג האבן, הניקיון שלה, הגודל של היהלום וסוג הזהב כולל משקלו. יש הבדל מהותי במחירים של חנויות התכשיטים השונות ולכן, יש לבצע סקר שוק נרחב, בכדי להגיע לרכישה של טבעות יהלומים איכותיות אך במחירים סבירים. אם יש לכם קשר או קרבה לאנשי המקצוע כמו יהלומנים, מלטשים ומעריכים שיוכלו להעניק לכם גם את הידע המקיף ביותר וגם את הייעוץ הטוב ביותר לגבי רכישת טבעת יהלומים מעוצבת שתתאים לתקציבכם, אז כדאי כי תתייעצו עמם וכן, תקבלו ידע ועצות לגבי רכישה מושכלת ומשתלמת של טבעת יהלומים מעוצבת.

כאשר איכות והשקעה משתלבים ביחד

מי שמעוניינת בטבעות אירוסין מעוצבות, תוכל לשלב אותה עם אבני חן מיוחדות שרק תוספנה לעיצוב המיוחד של הטבעת. טבעת אירוסין, היא מתנה לחיים ויש לה משמעות סנטימנטלית רבה, כך שככל שתשקיעו באיכות של הטבעת כך היא תהיה יותר בעלת ערך רב. לאחר סקר השוק שביצעתם, יש לחשב את התקציב העומד לרשותכם, כך שיתאים לרכישה של טבעת אירוסין מרשימה ומעוצבת. הידע שלכם חייב להיות גורם מוביל וחשוב ברכישת טבעות אירוסין מעוצבות, מי שאינו מבין ביהלומים או תכשיטים כמו ליטוש, ניקיון האבן ובזהב עצמו, יכול לשלם מחיר יקר יותר על איכות ירודה יותר וחבל. תמיד תכרו, כי טבעות יהלומים הן מוצר יקר שלא רוכשים בכל יום.

 

טיפים ברכישת טבעות יהלומים מעוצבות

במסגרת עיצוב הטבעת באופן אישי – בודקים מהו הטעם האישי של מקבל הטבעת בטבעות בכלל. האם היא מעדיפה טבעות כסף או זהב? האם שיבוץ של יהלום אחד או כמה יהלומים זעירים ביחד? כמובן, שגם בפניכם עומד תקציב מסוים שאינכם יכולים לעבור אותו, אך עם קצת מחשבה ניתן להתאים לבת הזוג טבעות יהלומים מעוצבות יפות כטבעות נישואין מיוחדות במחיר שתוכלו לעמוד בו.
לאחר שלב זה, בוחרים את היהלום או את היהלומים שישובצו בתוך הטבעת ואת אופן השיבוץ ורק לבסוף – מתאימים את הטבעת.

אם אתם מעוניינים להפתיע את בת הזוג, תוכלו לרכוש עבורה טבעת המשובצת ביהלומים צבעוניים. יהלומים צבעוניים ובפרט – יהלומים בצבע כחול, חביבים מאוד אצל נשים רבות וחלקן אפילו מעדיפות אותם על פני היהלומים הסטנדרטיים.
טבעות יהלום מעוצבות לרוב מהוות הוצאה כספית גדולה למדי, ואשר על כן רצוי לערוך סקר שוק כדי שתוכלו לקבל מושג לגבי מחירי הטבעות בשוק, סגנונם ואיכותם.

אצלנו בסטודיו ראומה – תכשיטים מעוצבים תוכלי למצוא מגוון תכשיטים מעוצבים בשלל סגנונות. בסטודיו ראומה מייצרים ומכינים תכשיטים בעיצוב אישי כבר מעל עשרים שנה. אנו מבצעים את עיצובי התכשיטים השונים תוך שילוב מתכות שונות ככסף וזהב, אבני חן יקרות, קריסטלים ומשתדלים לשמור ככל האפשר על המראה המקורי והגולמי של החומר.
כל אישה העונדת את התכשיט שלנו נהנית מהרגשה מטופחת, מתכשיט שלא מאופיין במראה רגיל וסתמי אלא בסטייל מיוחד ומקורי.
אנו מזמינים אותך להגיע לסטודיו ראומה, להתרשם משלל העבודות השונות של מעצבת תכשיטים שלנו וממבחר התכשיטים המעוצבים במיוחד בשבילך.

רוצים לדבר איתנו ?
מידע
מקצועי

אירוסין ותכשיטי יוקרה

אתה קם בכל בוקר מאושר כי האישה שאתה אוהב מלווה אותך ונמצאת על ידך? אם כך, בהחלט יכול להיות שעכשיו זה הזמן להעיז, לעשות את הצעד ולהפוך את הקשר הזה ליותר רשמי.

קראו עוד »

טבעות אירוסין כדת משה וישראל

להחליט שאתה רוצה להציע נישואים זה אולי אחד מהרגעים הכי מרגשים שיכולים לקרות לך בחיים. זה ברור שהמטרה בחתונה היא לא רק לעשות מסיבה גדולה ומרהיבה אלא גם להקים משפחה אח”כ ביחד עם האישה שאתה אוהב ומכאן מקור ההתרגשות.

קראו עוד »

טבעות מזהב לעשירון העליון

ככל שעוברות השנים כל אחד מאיתנו רוצה להרגיש יותר בטוח מבחינה כלכלית ורוצה להיות מבוסס יותר. לכן ברור מדוע כולנו מחפשים להוכיח את זה בדרכים שונות, בין אם זה על ידי הרכבים הגדולים שאנחנו בוחרים לקנות ובין אם זה על ידי החופשות שאליהן אנחנו יוצאים.

קראו עוד »
עקבו
אחרינו
מבצעים
מיוחדים
No data was found