עיצוב תכשיטים מזהב

תכשיטים מעוצבים מזהב – פריטים ייחודיים לאנשים מיוחדים.
מאז ומתמיד נחשבו תכשיטי זהב לסמל סטאטוס יוקרתי, הם עברו מאם לבתה והיו בעלי ערך רב כספי וסנטימנטלי.

מדוע בעצם זה כך?

כדי להבין נראה קודם כל מהו זהב. זהב טהור הוא מתכת רכה. כאשר מערבבים את הזהב הטהור עם מתכות נוספות הוא הופך לחזק יותר ואז ניתן לעצב איתו תכשיטים.
בעיצוב תכשיטי זהב משתמשים באחוזי זהב שונים של הזהב בתוך תערובת המתכות, מארבע עשרה קרט – תערובת שמכילה כחמישים ושמונה אחוזי זהב טהור עד לעשרים וארבע קרט, תערובת המכילה כמעט מאה אחוז זהב טהור.
ייחודיות הזהב היא עמידותו לקורוזיה, הוא אינו מחליד, ומלבד זאת הוא בין המתכות היחידות שאינן מגיבות עם הגוף ואינן יוצרת גירויים ואלרגיות.

בעיצוב תכשיטים מזהב ישתמש המעצב באחוז זהב בהתאמה לתכשיט אותו הוא מעצב ובהתאמה לשימושו.
כיום ניתן לעצב תכשיטי זהב באופן אישי, בעבודת יד, על ידי מעצבי תכשיטים, מלבד תכשיטים העשויים מזהב בלבד ניתן לעצב תכשיטי זהב בהם משולבים יהלומים ואבנים יקרות נוספות. ניתן לעצב מזהב טבעות, צמידים, עגילים, שרשראות ותכשיטים נוספים כיד הדמיון.

מתנה קטנה בעלת עוצמה גדולה

אחת הבחירות הקלאסיות של רוב הנשים היא עיצוב תכשיטים מזהב. ישנן כלות שבוחרות את התכשיטים שלהן לערב הכלולות שלהן מזהב, מה שהכי יתאים לגוון עורן ולשמלת הכלולות אותן הן תלבשנה. זהב היום, היא השקעה כלכלית נבונה, שכן, מחירי הזהב ממשיכים לטפס והתחושה של ענידת תכשיטי זהב, הינה הרגשה נצחית של תכשיט שמלווה אתכן לכל החיים. ישנם גוונים של זהב, כמו זהב צהוב, לבן ואדום. יש כאלה שיעדיפו עיצוב תכשיטים מזהב, של טבעת, שרשרת ועגילים, מה שיקנה מראה יוקרתי לסט מעוצב להפליא שמפגין נוכחות. אפילו טבעת, שהיא לכאורה פריט קטן, יכולה למשוך תשומת לב מיוחדת, אם היא מעוצבת בצורה מיוחדת. מרבית טבעות הנישואין והאירוסין, מיוצרות מזהב. מי אינה שמח לקבל תכשיט מזהב מבן זוגה, מתנה שנשארת עם האישה לכל החיים ויש לה אף ערך סנטימנטלי. זהב, היא ללא ספק המתכת היוקרתית ביותר ועתיקת היומין. כבר בימי קדם, תכשיטים העשויים מזהב, הראו על עמדה חברתית גבוהה. נמיתן למצוא מעצבי תכשיטים, אשר יעצבו לכם תכשיט מזהב על פי הרצון, הטעם והאופי שלכם. תוכלו תמיד להיראות מיוחדים עם תכשיט של זהב מעוצב שתהיו שותפים מלאים לעיצובו. מי שמעונין, יכול לעצב תכשיטי זהב גם אצל מעצבי תכשיטים פרטיים, כך שהתכשיט שלכם יכול להיות מעוצב ומיוחד שלא רואים בקרב הרבה נשים.

כיצד נעשה עיצוב תכשיטים מזהב?

אומנות יצירת תכשיטי זהב בעבודת יד קיימת כבר אלפי שנים. כיום, מעצב תכשיטי הזהב יושב עם הלקוח, ועל פי סגנונו וטעמו האישי של הלקוח הוא מעצב תכשיט במידות מדויקות, על פי החומרים הרצויים ובאיכות מעולה. המעצב מביא לתכשיט את ייחודיותו וסגנונו האישי, וביחד עם רצון הלקוח נוצר תכשיט מיוחד באיכות גבוהה ושאין עוד כמותו.

תכשיטים מעוצבים מזהב יישארו תמיד שימושיים ויקרי ערך ולכן כדאי לא להתפשר ולהשקיע במעצב מקצועי.

אם גם אתם רוצים שיהיה לכם תכשיט ייחודי ומיוחד מזהב המעוצב ומיוצר בעבודת יד, באיכות גבוהה, מחומרים משובחים ואיכותיים תוך שמירה על המראה המיוחד הגולמי של החומר, לפי טעמכם האישי ותקציבכם הכספי, צרו עמנו קשר היום וגם לכם יכול להיות תכשיט מעוצב מזהב על ידי מעצבת מקצועית, מקורית ובעלת ניסיון של מעל 20 שנה.

קרא עוד : עיצוב תכשיטים אישי
קרא עוד : תכשיטי זהב מעוצבים

רוצים לדבר איתנו ?
מידע
מקצועי

אירוסין ותכשיטי יוקרה

אתה קם בכל בוקר מאושר כי האישה שאתה אוהב מלווה אותך ונמצאת על ידך? אם כך, בהחלט יכול להיות שעכשיו זה הזמן להעיז, לעשות את הצעד ולהפוך את הקשר הזה ליותר רשמי.

קראו עוד »

טבעות אירוסין כדת משה וישראל

להחליט שאתה רוצה להציע נישואים זה אולי אחד מהרגעים הכי מרגשים שיכולים לקרות לך בחיים. זה ברור שהמטרה בחתונה היא לא רק לעשות מסיבה גדולה ומרהיבה אלא גם להקים משפחה אח”כ ביחד עם האישה שאתה אוהב ומכאן מקור ההתרגשות.

קראו עוד »

טבעות מזהב לעשירון העליון

ככל שעוברות השנים כל אחד מאיתנו רוצה להרגיש יותר בטוח מבחינה כלכלית ורוצה להיות מבוסס יותר. לכן ברור מדוע כולנו מחפשים להוכיח את זה בדרכים שונות, בין אם זה על ידי הרכבים הגדולים שאנחנו בוחרים לקנות ובין אם זה על ידי החופשות שאליהן אנחנו יוצאים.

קראו עוד »
עקבו
אחרינו
מבצעים
מיוחדים
No data was found