תכשיטי זהב מעוצבים

תכשיטים. זהב. שני סמלי סטאטוס מהעתיקים והמובהקים בעולם.

תכשיטים סמלו מעמד עוד בימי קדם. ככל שהמלך פרעה המצרי ענד יותר תכשיטים וזהב, כך הודגשה גדולתו וחשיבותו. גם המלך הנרי השמיני העניק תכשיטים לבני משפחת בולין והווארד כשרצה לרמוז להם על העלתם במעמד בחצר המלכות.
הזהב עצמו נחשב במשך תקופה ארוכה כאחת המתכות היקרות ביותר, והנדירות ביותר שקשה למצאן, ולכן הזהב מסמל עושר, אצולה, מלוכה ומעמד גבוה. שילוב של תכשיט וזהב יוצר סמל סטאטוס חזק במיוחד.

תכשיטי זהב מעוצבים זה סמל סטאטוס

בימינו אנו, המשמעות היא אחרת. התכשיט נועד ליופי ונתינתו בימינו מסמלת אהבה. כשאנו מקבלים תכשיט במתנה, או קונות לעצמינו תכשיט – אנו משדרות אהבה לעצמינו. הזהב הוא עדיין אחת המתכות הנדירות והיקרות ולכן תכשיט המורכב מזהב מדגיש את חשיבות העונדת אותו. תכשיטי זהב מעוצבים אילו תכשיטים שהושקעו בהם מחשבה בבחירת העיצוב וכסף, ואם בעבר תכשיט זהב סימל מעמד רם וכבוד, היום תכשיט זהב מסמל את ההשקעה והאהבה שמסביבנו.

היופי הטמון בתכשיטי זהב

תכשיטי זהב, הם איכות ללא פשרות כי התכשיט שכל אישה עונדת, מייצג אותה ואת הטעם האישי שלה. כאשר אנו מחפשות תכשיטי זהב מעוצבים, העיצובים הם מיוחדים ומעצב או מעצבת התכשיטים, ידאגו להציע לך את הטוב ביותר. לא כל צורף או מעצב, מסוגל לעצב תכשיט מזהב, שכן, הזהב הינו חומר גלם רך מאוד ויש לדעת כיצד לערבב אותו עם שאר מתכות, בכדי שלא יתעקם במשך הזמן. חשוב לרכוש תכשיטי זהב מעוצבים, אך חזקים שיחזיקו לאורך הרב שנים מבלי שייגרם להם נזק.. ניתן למצוא תכשיטים העשויים מזהב, בשילוב של כמה צבעי זהב כמו: אדום, לבן וצהוב. ישנן נשים שאוהבות את השילוב המיוחד הזה בתוספת של אבני חן יוקרתיות בצבעים האהובים עליהן. כאשר האישה, בוחרת תכשיט מעוצב העשוי מזהב, היא בוחרת את העיצוב שאהוב עליה. ניתן למצוא תכשיטי יוקרה מעוצבים מזהב, בחנויות תכשיטי היוקרה, או בסטודיו לתכשיטים של מיטב מעצבי התכשיטים בארץ. תכשיט מעוצב, העשוי זהב, הוא משהו מיוחד ותמיד מעצבי התכשיטים, ימליצו לנשים לדמיין את עצמן עם שמלה שהן אוהבות ללבוש כאשר התכשיט נמצא עליהן. לא רק בן זוג יכול לקנות לבת זוגו תכשיט מעוצב העשוי זהב, כי אם שינן נשים רבות, אשר אוהבות לפנק את עצמן באירועים מיוחדים כמו יום הולדת ורוכשות לעצמן, תכשיט זהב מעוצב שיתאים לאופיין וטעמן.

עיצוב אישי ומיוחד של תכשיטי זהב

עיצוב תכשיטים מזהב אינו קל לא כל אמן או צורף בעל יכולת ליצור תכשיטי יוקרה. על הצורף להיות מומחה בהבנת התכונות של חומרי הגלם הזהב ובעל ידע לעבוד נכון עם הזהב ועם היהלומים והאבנים היקרות.
עליו להיות דייקן מאוד ובעל ריכוז וסבלנות להביא את התכשיט לגימור מושלם ומדויק להפליא.
אך כל זה אינו מספיק ולאחר שלב הגימור יעברו תכשיטי היוקרה ביקורת נוספת תחת צורף המומחה בתחום. בביקורת הנוספת יבוצעו ליטושים וגימורים סופיים עד להבאת התכשיט לידי שלמות.

בסטודיו ראומה – תכשיטים מעוצבים אנו לוקחים את הזהב שסימל מעמד רם והופכים אותו לסמל של אהבה וחיבה.
עם השקעה ודייקנות רבה במיוחד אנו יוצרים תכשיטי זהב שונים – שרשרות, עגילים וצמידים, משובצי יהלום ואבנים טובות. תוכלי למצוא אצלנו מגוון רחב של תכשיטי זהב מעוצבים. בין אם את מעדיפה זהב לבן ובין אם זהב צהוב, אנו מעצבים במגוון עיצובים מקוריים המתכתבים עם האופנה של ימינו.

אנו מזמינים אותך להביט בגלריית טבעות זהב שלנו ואף להגיע אלינו לסטודיו ראומה – לראות ולהרגיש בעצמך כל תכשיט.

רוצים לדבר איתנו ?
מידע
מקצועי

אירוסין ותכשיטי יוקרה

אתה קם בכל בוקר מאושר כי האישה שאתה אוהב מלווה אותך ונמצאת על ידך? אם כך, בהחלט יכול להיות שעכשיו זה הזמן להעיז, לעשות את הצעד ולהפוך את הקשר הזה ליותר רשמי.

קראו עוד »

טבעות אירוסין כדת משה וישראל

להחליט שאתה רוצה להציע נישואים זה אולי אחד מהרגעים הכי מרגשים שיכולים לקרות לך בחיים. זה ברור שהמטרה בחתונה היא לא רק לעשות מסיבה גדולה ומרהיבה אלא גם להקים משפחה אח”כ ביחד עם האישה שאתה אוהב ומכאן מקור ההתרגשות.

קראו עוד »

טבעות מזהב לעשירון העליון

ככל שעוברות השנים כל אחד מאיתנו רוצה להרגיש יותר בטוח מבחינה כלכלית ורוצה להיות מבוסס יותר. לכן ברור מדוע כולנו מחפשים להוכיח את זה בדרכים שונות, בין אם זה על ידי הרכבים הגדולים שאנחנו בוחרים לקנות ובין אם זה על ידי החופשות שאליהן אנחנו יוצאים.

קראו עוד »
עקבו
אחרינו
מבצעים
מיוחדים
No data was found