בחירת התכשיט הנכון לחתונה בטבע

כל החתונות צריכות להיות דומות זו לזו? אנו סבורים שלא. יש כאלה שסולדים מהרעיון שכל אירוע צריך להיות דומה למשנהו. יש כאלה שממש אינם מוכנים לכך שהאירוע החשוב בחייהם ייראה חסר מעוף או משעמם. עבור אלה שמסכימים עם הגישה הזאת, ולאור זאת מתכננים חתונה בטבע, יש צורך לבחור בצורה נכונה גם אקססוריז ותכשיטים. איך כדאי לבחור את התכשיט הנכון (או את התכשיטים הנכונים) כאשר עורכים את החתונה בחיק הטבע? עשו זאת נכונה, בהתאם לאווירה.

תכשיטים במראה הטבעי

יש חתונות בטבע שנערכות בסביבה מיוערת ויש כאלו שנערכות בחוף הים, לאורה של שקיעה קסומה. יש חתונות שמתקיימות על רקע הררי ויש כאלו שנערכות דווקא בגיא מוריק. אך תמיד, אם תרצו למצוא את התכשיט הנכון, הרי שתיטיבו לעשות אם תחפשו תכשיטים במראה הטבעי. כמובן, המראה הטבעי יכול להיות בהשראת מוטיבים מגוונים, ולכן יש לכם מרחב בחירה די רחב.

תרצו דוגמאות לתכשיטים במראה טבעי? בבקשה: תוכלו, למשל, למצוא עגילים המשובצים באבנים במראה מינרלי. במקום לבחור יהלומים מסותתים או טבעות זהב עם אבן ספיר ומינירל במקום יהלום ענק, דווקא המראה הגולמי יותר משתלב היטב עם חיק הטבע. עומדים לבחור שרשרת או עדיליון יפים? כדאי לשלב בהם תליון בהשראה טבעית – למשל במראה של פרח או עלים. תליוני עלים נפלאים יכולים להיות כסופים ומבריקים, אך כדאי שיהיו אלה עלים במראה מפורט המזכיר יותר מכל עלה אמיתי. ומה לגבי שרשרת ובה אבנים מושחלות במראה טבעי? גם זה, ללא ספק, רעיון מתאים לאווירה הרצויה ולחן המתבקש.

מוטיב טבעי מעולם החי

כאשר עורכים חתונה בטבע, אפשר להשתמש גם בתכשיטים בעלי מוטיבים טבעיים מעולם החי. למשל, תליון מקסים של דג מעוצב, המסמל טבע וגם פריון יוכל להיות רעיון מצוין. יש גם תליונים המעוצבים בהשראת כלבים או חתולים, תוכים ואפילו טווסים. חן מיוחד וקסם שאין שני לו יש לפרפרים. אותם יצורים חינניים המרחפים בין הפרחים מעניקים השראה ללא מעט יצרני תכשיטים והם יוסיפו חן רב גם לחתונה הטבעית שלכם.

פרפר יכול לשמש רעיון לתליון מרהיב, אך יש גם פרפרים המשתלבים בשרשראות, בעגילים או בקישוטים לשיער. ניתן למצוא פרפרי זהב או כסף ויש גם כאלה המשובצים באבנים טובות. עבור חתונות הנערכות על חוף הים ניתן למצוא גם תכשיטים המעוצבים במראה ימי בסגנון קונכיות או צדפות. גם פנינים קלאסיות יוכלו להתאים מאוד, וכן עיצובים דמויי כוכבי ים או סוסוני ים מעודנים.

רוצים לדבר איתנו ?
מידע
מקצועי

אירוסין ותכשיטי יוקרה

אתה קם בכל בוקר מאושר כי האישה שאתה אוהב מלווה אותך ונמצאת על ידך? אם כך, בהחלט יכול להיות שעכשיו זה הזמן להעיז, לעשות את הצעד ולהפוך את הקשר הזה ליותר רשמי.

קראו עוד »

טבעות אירוסין כדת משה וישראל

להחליט שאתה רוצה להציע נישואים זה אולי אחד מהרגעים הכי מרגשים שיכולים לקרות לך בחיים. זה ברור שהמטרה בחתונה היא לא רק לעשות מסיבה גדולה ומרהיבה אלא גם להקים משפחה אח”כ ביחד עם האישה שאתה אוהב ומכאן מקור ההתרגשות.

קראו עוד »

טבעות מזהב לעשירון העליון

ככל שעוברות השנים כל אחד מאיתנו רוצה להרגיש יותר בטוח מבחינה כלכלית ורוצה להיות מבוסס יותר. לכן ברור מדוע כולנו מחפשים להוכיח את זה בדרכים שונות, בין אם זה על ידי הרכבים הגדולים שאנחנו בוחרים לקנות ובין אם זה על ידי החופשות שאליהן אנחנו יוצאים.

קראו עוד »
עקבו
אחרינו
מבצעים
מיוחדים
No data was found