הסטודיו

קצת על ראומה

התכשיטים המעוצבים של ראומה

ראומה נולדה וגדלה בתל אביב למשפחת צורפים. כך שמאיפה הגיעה החלום, לייצר קו תכשיטים משלה, איננה חידה גדולה. מילדות ראומה נוגעת בחומרים, חווה את התהליך, מילדות היא עדה לקסם שהופך חתיכת מתכת לתכשיט מעוצב וייחודי.

עם הגיל החלום רק הלך וגדל וכשהשתחררה מהצבא החליטה להפוך אותו למציאות. היא החלה קורס של משרד התעשייה לייצור תכשיטים ויצאה לדרך. ראומה החלה את דרכה בדירה שכורה בת״א עם שולחן ופלייר פטנט.

הלקוחות הראשונים היו מן הסתם החברות והחברים הקרובים, שזיהו מיד את היופי, הפשטות והייחודיות. השילוב של מתכות יוקרתיות עם חומרים פשוטים, עיצוב תכשיטים המעודן הנותן המון כבוד לחומר עצמו וכמובן הטאצ’ של ראומה המכניס ייחודיות בכל פריט, כל אלה מייצרים איזה יופי שאי אפשר להתעלם ממנו ודי מהר מעגל הלקוחות של ראומה הלך
והתרחב. שוק התכשיטים המעוצבים לא נשאר אדיש למעצבת החדשה ולשפה החדשה שהיא מייצרת, מספר חנויות תל אביביות החלו לרכוש את התכשיטים של ראומה אך לאחר כשנה הבינה שאפשר לוותר על התיווך והחליטה לפתוח חנות משלה.

החנות והסטודיו

החנות של ראומה, שהיא גם הסטודיו שלה נפתחה בשנת 2002. בחלל אחד, אינטימי ומזמין תוכלו גם לראות את מגוון התכשיטים של ראומה וגם איך היא עושה אותם.

החנות מעוצבת ממש כמו התכשיטים, עיצוב פשוט ולא מתחכם, הנותן לחומר לדבר בעד עצמו. אסטטיקה שקטה, מאירת עיניים ונכנסת ללב. בביקור בחנות תוכלו לראות שכל פריט ופריט מיוצר בעבודת יד, ומקבל את הייחודיות שלו. תוכלו לראות שיטות העבודה המסורתיות של ראומה וכמובן תוכלו ליהנות מהקולקציות המתחדשות באופן קבוע. כאן, חייבים להזהיר ולומר שביקור בסטודיו של ראומה עושה חשק גדול לצאת עם תכשיט או שניים, לפחות.

החנות נמצאת ברחוב אבן גבירול 50, תל אביב יפו, ישראל