טבעות אירוסין מיוחדות

בחירת טבעות אירוסין מיוחדות זאת מסורת שכל זוג העומד לפני חתונה ממש לפני שהוא מעניק זה לזו את הטבעת על מנת להודיע לעולם שבכוונתם לעמוד בברית הנישואין.

טבעת אירוסין אינה חובה לפי היהדות, אך גברים ונשים רבים רוכשים זה לזו טבעת אירוסין כחלק מנורמה חברתית מסוימת. בין הסגנונות הבולטים של טבעות האירוסין ניתן למצוא טבעות אירוסין ייחודיות ומעוצבות וטבעות אירוסין קלאסיות.

במה נבדלות טבעות אירוסין מיוחדות מהטבעות הקלאסיות?

טבעות אירוסין קלאסיות מאופיינות בעיצוב פשוט וסטנדרטי כשהחומרים המרכיבים את טבעת האירוסין הם לרוב כסף או זהב. בנוסף, הטבעת הקלאסית מאופיינת באבן יהלום הממוקמת במרכז הטבעת. טבעות אירוסין מיוחדות לעומת זאת, מכילות מספר אבני חן, עיצובים וריקועים ייחודיים, צבעים ומרקמים שונים שלא מזכירים במראם את המראה הקלאסי.

בין הסגנונות הנפוצים של טבעות אירוסין מעוצבות תוכלו למצוא: טבעות אירוסין מקוריות בצורתם שהיא כעין עיקול בסיום הטבעת, טבעות אירוסין המשלבות מספר גדול של יהלומים או אבני חן אחרות, טבעות אירוסין המשלבות שילוב אבן מרכזית עם כמה אבני חן בצד, טבעות החתוכות בצורות שונות ומכילות אבני חן ססגוניות ועוד ועוד.

כשסגנון ואיכות נפגשים נוצרת טבעת אירוסין מיוחדת

עיצוב של טבעות אירוסין מיוחדות הוא עניין אישי ולא מעט אנשים, מעוניינים להפתיע את בת הזוג בהצעת נישואין באמצעות טבעת אירוסין מיוחדת ומקורית, כזאת שלא רואים אצל הרבה נשים. טבעת אירוסין מיוחדת, אינה חייבת להיות בעלת יהלום גדול במיוחד ויקר, כי אם באמצעות עיצוב שיוכל לקלוע בול לטעם של בת הזוג, כמו למשל אם בת הזוג אוהבת סגנון וינטג’, ניתן למצוא עיצוב מיוחד של טבעות מיוחדות המעוצבות בסגנונות המאה 19, בסגנון מיוחד כמו פיתול של זהב עם אבנים, שיבוץ של יהלום מרובע שמסביבו ישנם יהלומים קטנים או אבני חן שהן צבעוניות יותר כמו אמרלד, רובין, ספיר או אמטיסט. כאשר בן הזוג מכיר היטב את בת זוגתו, הוא כבר ידע באיזה טבעת אירוסין לבחור או לעצב אותה בסגנון שהיא הכי אוהבת. חשוב שתמצאו מעצב תכשיטים מוסמך, שיוכל לעצב לכם טבעת אירוסין מרהיבה ואפילו אומנותית ולא שגרתית. מי שמבין, יבחין מיד כי מדובר בעבודה ובעיצוב אישי של טבעת האירוסין. ישנן נשים שאוהבות את הסגנון הקלאסי של טבעת האירוסין בסגנון “סוליטר” אך יש כאלה בעלות טעם מיוחד ואמנותי המעוניינות בעיצוב מיוחד ומקצועי של מעצב תכשיטים שהוא אמן בתחום עיצוב של טבעות אירוסין, כאלה שלא ניתן לראות בחנויות התכשיטים השונות הפזורות ברחבי הארץ.

סטודיו ראומה לעיצוב טבעות אירוסין מיוחדות ולא שגרתיות

במידה ואתם מעוניינים בטבעת אירוסין לא שגרתית המעוצבת לטעמכם או שאתם מעוניינים להעניק מתנה לחתנכם או לכלתם העתידיים, תוכלו לבחור לעצב את טבעת האירוסין אצל מעצבי תכשיטים מומחים.
אצלנו בסטודיו ראומה – תכשיטים מעוצבים תוכלי למצוא מגוון תכשיטים מעוצבים בשלל סגנונות. בסטודיו ראומה מייצרים ומכינים תכשיטים בעיצוב אישי למעלה מעשרים שנה. אנו מבצעים את עיצובי התכשיטים השונים תוך שילוב מתכות שונות ככסף וזהב, אבני חן יקרות, קריסטלים ומשתדלים לשמור ככל האפשר על המראה המקורי והגולמי של החומר.

כל תכשיט שאנו מוציאים תחת ידינו הוא מיוחד במינו, ואינו דומה לשום תכשיט קנוי מחנות התכשיטים. אנו מעצבים את התכשיטים השונים לפי דרישותיכם וטעמכם האישי משום ששביעות הרצון שלכם היא מעל הכול!
כל אישה העונדת את התכשיט שלנו נהנית מהרגשה מטופחת וממראה מהודר ועוצמתי.

אנו מזמינים אותך להגיע לסטודיו ראומה, להתרשם משלל העבודות השונות וממבחר תכשיטי יוקרה המעוצבים במיוחד בשבילך וטבעות זהב מגוונות לבחירתך.

רוצים לדבר איתנו ?
מידע
מקצועי

אירוסין ותכשיטי יוקרה

אתה קם בכל בוקר מאושר כי האישה שאתה אוהב מלווה אותך ונמצאת על ידך? אם כך, בהחלט יכול להיות שעכשיו זה הזמן להעיז, לעשות את הצעד ולהפוך את הקשר הזה ליותר רשמי.

קראו עוד »

טבעות אירוסין כדת משה וישראל

להחליט שאתה רוצה להציע נישואים זה אולי אחד מהרגעים הכי מרגשים שיכולים לקרות לך בחיים. זה ברור שהמטרה בחתונה היא לא רק לעשות מסיבה גדולה ומרהיבה אלא גם להקים משפחה אח”כ ביחד עם האישה שאתה אוהב ומכאן מקור ההתרגשות.

קראו עוד »

טבעות מזהב לעשירון העליון

ככל שעוברות השנים כל אחד מאיתנו רוצה להרגיש יותר בטוח מבחינה כלכלית ורוצה להיות מבוסס יותר. לכן ברור מדוע כולנו מחפשים להוכיח את זה בדרכים שונות, בין אם זה על ידי הרכבים הגדולים שאנחנו בוחרים לקנות ובין אם זה על ידי החופשות שאליהן אנחנו יוצאים.

קראו עוד »
עקבו
אחרינו
מבצעים
מיוחדים
No data was found