כיצד להתאים את התכשיט הנכון להופעה הנכונה

את אוהבת להתלבש ולהתקשט. לעיתים קורה שרכשת תכשיט מדהים, אולם כשענדת אותו לאירוע, כאילו איבד התכשיט מיופיו והדרו, ואת שואלת את עצמך כיצד זה יכול היה לקרות ואיך תוכלי להימנע ממקרים כאלו בעתיד. הסוד כמובן, הוא בהתאמת התכשיט הנכון להופעה הנכונה, וכן להתאים למראה הטבעי שלך את ההופעה והתכשיטים המתאימים. אז איך תוכלי להבטיח שהבגד לא יאפיל על התכשיט ולהיפך? ואיך תבטיחי שהבגד והתכשיט יהלמו אותך? כמה עצות שמושיות במאמר הבא.

התאמת ההופעה לאירוע

קודם כל, הקפידי על ההופעה המתאימה לאירוע הנכון. אם מדובר באירוע חגיגי כמו חתונה, הרי שיש הצדקה להופעה מהודרת הכוללת סט תואם של עגילים ושרשרת, וניתן להוסיף טבעת זהב תאומת לצמיד זהב מקורי. לעומת זאת, אם מדובר במפגש חברות, משהו קליל ולא מחייב מדי, התלבשי בהתאם. אם ברצונך להרגיש חגיגית, לבשי משהו קצת, אבל רק קצת יותר מהודר ממה שאת לובשת ביום יום הרגיל שלך, אם לא, גם ההופעה היומיומית שלך תספיק. במקרה זה, תכשיטים פשוטים וצנועים יעשו את העבודה, תכשיטי כסף או גולדפילד, בשיבוץ אבן חן לתוספת צבע במידת הצורך. אם מדובר בראיון עבודה, הקפידי להגיע בהופעה המשדרת ניקיון ואסתטיות, הימנעי מצבעים בולטים מדי, ולעומת זאת אם בחרת בבגד שחור, עדני אותו עם תכשיט או חגורה צבעוניים. תכשיטים יוסיפו למראה, אך חשוב לא להגזים. כמובן שלכל עבודה יש את המראה הנכון עבורה, אך זה כבר נושא למאמר אחר.

גוונים וסגנונות

יש להקפיד להתאים את גוון התכשיטים לגוון הבגד, למשל אם בחרת בתלבושת כהה, רצוי דווקא לענוד תכשיטים בהירים, התכשיטים הבהירים יוסיפו אור להופעתך, והרקע הכהה של הבגד יבליט את יופיים. בהתאמת גוון התכשיט לצבע הבגד, שימי לב שהתכשיט לא נעלם על רקע הבגד, ושהשילוב ביניהם עושה טוב הן לתכשיט והן ללבוש. אם בחרת בשמלה או חולצה בעלות מחשוף עמוק, רצוי להתאים להן שרשרת קצרה, או קולר, לעומת זאת, אם בחרת בהופעה נטולת מחשוף, שרשראות ארוכות או בינוניות יתאימו. בנוסף, לא פחות חשוב להקפיד כי התכשיט שאת עונדת מחמיא לנתונייך הטבעיים. לבעלות פנים עגלגלות מומלץ לבחור בעגילים מוארכים ושרשראות עדינות, לעומת זאת לבעלות מבנה פנים ארוך יחמיאו עגילי טבעת רחבים ושרשראות בעלות נפח.

שמלה לחתונה

ידוע שבחירת שמלה לחתונה זה עניין רציני – בעיקר אם את בת משפחה קרובה של בעלי השמחה. במקרה זה רצוי לבחור מספיק זמן מראש את השמלה, כך שתוכלי להתאים לה את התכשיט הראוי. לאירוע כזה יתאים סט של תכשיטים מעוצבים, כמו שרשרת ועגילים בתוספת צמיד או טבעת, אותם יש להזמין ולהתאים מראש. השתדלי למדוד את השמלה והתכשיטים ביחד מראש, ולוודא שהכול נראה מעולה, כך שאם יש צורך בשינוי או תיקון, תוכלי לדאוג לבצעם לפני מועד החתונה. בנוסף, על מנת שהמראה יהיה מושלם, חשוב להתאים את האיפור המדויק שיחמיא לך ולהופעתך. בבחירת השמלה הקפידי לא לבחור שמלה לבנה, מכיוון שצבע זה שמור לכלה, כמו כן, אל תבחרי בשמלה פרובוקטיבית מדי, שכן, בחתונה אנו רוצים שכל העיניים יהיו מופנות אל הכלה, ואת לא רוצה לגנוב ממנה את ההצגה.

לסיכום

לכל אישה מבנה אחר, לוק שונה ואופי ייחודי משלה, הלבוש והתכשיטים הם עוד דרך להוציא לאור את היופי שלך. כל אירוע הוא סיבה מספקת לחגוג ולהתאים את הלוק המושלם עבורך, מבחינת התלבושת, התכשיטים והאיפור. כמובן, רצוי להתאים את ההופעה לנסיבות, והכי חשוב ללמוד לבחור את התלבושת, האיפור והתכשיטים שיחמיאו וידגישו את הנתונים הטבעיים שלך. כל אחת יפה בדרכה הייחודית, ועלייך רק לגלות את האמצעים שיעצימו את היופי הטבעי הטמון בך.

רוצים לדבר איתנו ?
מידע
מקצועי

אירוסין ותכשיטי יוקרה

אתה קם בכל בוקר מאושר כי האישה שאתה אוהב מלווה אותך ונמצאת על ידך? אם כך, בהחלט יכול להיות שעכשיו זה הזמן להעיז, לעשות את הצעד ולהפוך את הקשר הזה ליותר רשמי.

קראו עוד »

טבעות אירוסין כדת משה וישראל

להחליט שאתה רוצה להציע נישואים זה אולי אחד מהרגעים הכי מרגשים שיכולים לקרות לך בחיים. זה ברור שהמטרה בחתונה היא לא רק לעשות מסיבה גדולה ומרהיבה אלא גם להקים משפחה אח”כ ביחד עם האישה שאתה אוהב ומכאן מקור ההתרגשות.

קראו עוד »

טבעות מזהב לעשירון העליון

ככל שעוברות השנים כל אחד מאיתנו רוצה להרגיש יותר בטוח מבחינה כלכלית ורוצה להיות מבוסס יותר. לכן ברור מדוע כולנו מחפשים להוכיח את זה בדרכים שונות, בין אם זה על ידי הרכבים הגדולים שאנחנו בוחרים לקנות ובין אם זה על ידי החופשות שאליהן אנחנו יוצאים.

קראו עוד »
עקבו
אחרינו
מבצעים
מיוחדים
No data was found