מעצבת תכשיטים

ראומה עיצוב תכשיטים – העיצוב שעושה את ההבדל

עיצוב תכשיטים הנעשה על ידי מעצב או מעצבת תכשיטים מומחים, הינו מקצוע וותיק, שנחשב גם כיום וגם בעבר למקצוע יוקרתי ומבוקש מעין כמוהו. אנשים שבחרו לעסוק במלאכות אלו, לרוב התגוררו באזורים העשירים ביותר של העיר וכל מי שרצה לעסוק בתחום עיצוב התכשיטים היה צריך לעבור סינון קפדני המוודא שהוא אכן מתאים ומוכשר לעסוק בתחום.

מעצב או מעצבת תכשיטים מקבלים את הכשרתם לעבודת עיצוב התכשיטים במסגרת לימודי צורפות. עבודת הצורפות אינה קלה ודורשת הבנה מעמיקה במתכות השונות ושילובן זו בזו עד ליצירת תכשיט מעוצב ונאה.
בנוסף, מעצבת תכשיטים או מעצב מומחה, צריך להיות דייקן ובעל סבלנות רבה על מנת להביא את התכשיט לעיצוב המותאם לטעמו של הלקוח, תוך שילוב מדויק של החומרים השונים ואבני החן.

מעצבת תכשיטים במחשבת אומן – ראומה עיצוב תכשיטים

הדבר שמבדיל בין תכשיט סטנדרטי לתכשיט יוקרתי המעוצב בעבודת יד הוא המחשבה הרבה. ביצירת תכשיט בעבודת יד חושבים על ההתאמה בין החומרים השונים, שילובים מקוריים ומעניינים בין המתכות לאבני החן, התאמת התכשיט לאירוע אליו מתכוונת הלקוחה להגיע ובנוסף – התכשיט לא מיוצר במפעל עם כמות רבה של תכשיטים מה שהופך אותו לייחודי ויוקרתי מעין כמוהו.
ניתן לשלב בתכשיט שילוב של כמה מתכות, דוגמת זהב צהוב ולבן, אבני חן יוקרתיות וזולות, ריקועים קלאסיים ומודרניים ועוד ועוד.

אצלנו בסטודיו ראומה – תכשיטים מעוצבים תוכלי למצוא מגוון תכשיטי זהב מעוצבים בשלל סגנונות. בסטודיו ראומה מייצרים ומכינים תכשיטים בעיצוב אישי כבר מעל עשרים שנה. אנו מבצעים את עיצובי התכשיטים השונים תוך שילוב מתכות שונות ככסף וזהב, אבני חן יקרות, קריסטלים ומשתדלים לשמור ככל האפשר על המראה המקורי והגולמי של החומר.

כל תכשיט שאנו מוציאים תחת ידינו הוא מיוחד במינו, ואינו דומה לשום תכשיט קנוי מחנות התכשיטים. אנו מעצבים את התכשיטים השונים לפי דרישותיכם וטעמכם האישי משום ששביעות הרצון שלכם היא מעל הכול!
אנו מזמינים אותך להגיע לסטודיו ראומה, להתרשם משלל העבודות השונות כגון: טבעות יהלומים מעוצבות על ידי מיטב האומנים וטבעות זהב מעוצבות ממבחר התכשיטים המעוצבים המיוחד שלנו במיוחד בשבילך.

רוצים לדבר איתנו ?
מידע
מקצועי

אירוסין ותכשיטי יוקרה

אתה קם בכל בוקר מאושר כי האישה שאתה אוהב מלווה אותך ונמצאת על ידך? אם כך, בהחלט יכול להיות שעכשיו זה הזמן להעיז, לעשות את הצעד ולהפוך את הקשר הזה ליותר רשמי.

קראו עוד »

טבעות אירוסין כדת משה וישראל

להחליט שאתה רוצה להציע נישואים זה אולי אחד מהרגעים הכי מרגשים שיכולים לקרות לך בחיים. זה ברור שהמטרה בחתונה היא לא רק לעשות מסיבה גדולה ומרהיבה אלא גם להקים משפחה אח”כ ביחד עם האישה שאתה אוהב ומכאן מקור ההתרגשות.

קראו עוד »

טבעות מזהב לעשירון העליון

ככל שעוברות השנים כל אחד מאיתנו רוצה להרגיש יותר בטוח מבחינה כלכלית ורוצה להיות מבוסס יותר. לכן ברור מדוע כולנו מחפשים להוכיח את זה בדרכים שונות, בין אם זה על ידי הרכבים הגדולים שאנחנו בוחרים לקנות ובין אם זה על ידי החופשות שאליהן אנחנו יוצאים.

קראו עוד »
עקבו
אחרינו
מבצעים
מיוחדים
No data was found