עיצוב טבעות יהלום מיוחדות

עיצוב תכשיט הוא משימה מיוחדת ומעניינת עבור מעצב התכשיטים. אנשים אוהבים לפנק ולהתפנק בתכשיטים ייחודיים עם עדיפות לעיצוב אישי ומיוחדת של כל סוגי התכשיטים. כאשר אדם מסוים בוחר לעצב באופן אישי את התכשיט יש בכך אמירה אישית והקדשה אישית וגם הליכה נגד הזרם.

טבעת יהלום מעוצבת היא תכשיט שיש בו משמעות רבה עבור אנשים, בעיקר עבור זוגות. הטבעת מסמלת אחדות, זוגיות, חברות, שותפות ואהבה והיא סמל לכל אלה גם בקרב זוגות שאין בין בני הזוג קשרי נישואין. נדיר מאד לראות הענקת טבעת כמתנה בין אנשים שאין ביניהם קשרי חיבה כלשהם. כאשר הטבעת מכילה גם יהלום והיא מעוצבת באופן אישי היא הופכת לייחודית וליחידה מסוגה.

איך לבחור טבעת יהלום מעוצבת?

כאשר מחליטים לעצב באופן אישי טבעת זהב המשולבת בשיבוץ יהלום חשוב מאד להיפגש עם המעצב ולחוש את הכימיה שבשיחה עמו. חשוב מאד שתהיה תחושה טובה ונעימה בין הלקוח לבין המעצב כדי שהמעצב יבין בדיוק מה הלקוח רוצה ואיך הוא רואה בדמיונו את הטבעת המוגמרת. בנוסף חשוב להגדיר מראש מאיזה חומרים הטבעת צריכה להיות עשויה, מה יהיה גודל היהלום והאם ישנן בקשות מיוחדות בנוגע לטבעת – חריטה, הוספה של קישוט נוסף ועוד.

דבר נוסף וחשוב הוא להקשיב לעצות של מעצב התכשיטים מפני שהוא בעל הידע, הניסיון והמקצועיות וגם אם הוא מציע הצעה שחורגת מהרצון המקורי של הלקוח – לבטח יש לו סיבה טובה להציע זאת ומומלץ לשמוע אותו ולשמור על פתיחות הדעת. המילה האחרונה בסופו של דבר תהיה של הלקוח המזמין כמובן אך המעצב, שכבר עיצב תכשיטים רבים וטבעות בפרט – יידע לתת עצות וטיפים שיתבררו מאוחר יותר כנכונים וצודקים.

למי נותנים טבעת יהלום מעוצבת?

טבעות יהלום הן פריט מבוקש מאד בתחום של טבעות אירוסין. מכיוון שטבעות נישואין אסור שתהיינה משובצות ביהלומים, הרי שטבעות האירוסין יכולות להיות כאלה וזו הזדמנות מצוינת להעניק לבן או בת זוג אהובים טבע מעוצבת ומיוחדת של יהלום מבריק, שקוף ובעל ייחוד משל עצמו.

רוצים לדבר איתנו ?
מידע
מקצועי

אירוסין ותכשיטי יוקרה

אתה קם בכל בוקר מאושר כי האישה שאתה אוהב מלווה אותך ונמצאת על ידך? אם כך, בהחלט יכול להיות שעכשיו זה הזמן להעיז, לעשות את הצעד ולהפוך את הקשר הזה ליותר רשמי.

קראו עוד »

טבעות אירוסין כדת משה וישראל

להחליט שאתה רוצה להציע נישואים זה אולי אחד מהרגעים הכי מרגשים שיכולים לקרות לך בחיים. זה ברור שהמטרה בחתונה היא לא רק לעשות מסיבה גדולה ומרהיבה אלא גם להקים משפחה אח”כ ביחד עם האישה שאתה אוהב ומכאן מקור ההתרגשות.

קראו עוד »

טבעות מזהב לעשירון העליון

ככל שעוברות השנים כל אחד מאיתנו רוצה להרגיש יותר בטוח מבחינה כלכלית ורוצה להיות מבוסס יותר. לכן ברור מדוע כולנו מחפשים להוכיח את זה בדרכים שונות, בין אם זה על ידי הרכבים הגדולים שאנחנו בוחרים לקנות ובין אם זה על ידי החופשות שאליהן אנחנו יוצאים.

קראו עוד »
עקבו
אחרינו
מבצעים
מיוחדים
No data was found