תכשיטים בעבודת יד

מי לא אוהבת תכשיטים?

כמעט ואין אישה שלא אוהבת תכשיטים. תכשיטים בעבודת יד, תכשיטי אופנה, סברובסקי, תכשיטי יוקרה, טבעות, שרשראות, צמידים או עגילים – כל אישה עונדת תכשיטים במהלך חייה. ולא רק נשים, בשנים האחרונות, החלה אופנת העבר לחזור ונראה שאף הגברים עונדים טבעת נישואים או שרשרת עדינה למזל על הצוואר. תכשיטים נפוצים בכל מקום, במגוון סוגים, גדלים, סגנונות. מגוון חומרים ואינספור עיצובים.
רוב התכשיטים המוכרים לנו מיוצרים בצורה סיטונאית. האמן יושב והוגה עיצוב לתכשיט למשל טבעת, הוא יוצר דגם אחד של אותה טבעת ואת אותה טבעת משכפלים ומייצרים באלפי יחידות. אנו זוכים לתכשיט יפה אמנם, אך התכשיט שקיבלנו הוא גם נפוץ, מוכר, לא ייחודי ובאיכות פחותה מתכשיט שאומן ישב והשקיע עליו.

תכשיטים בעבודת יד זה לא ישן?

האמת – שלא. בתחום התכשיטנות, מלאכת הכפיים נחשבת ביותר. עצם העובדה שהצורף האמן הוגה את רעיון התכשיט, ויוצר אותו בעצמו – הופך את התכשיט לתכשיט עם נשמה ונפש. מעבר לכך, לאמן מומחיות בעיבוד חומרי הגלם ובהבאתם לצורה הרצויה. הוא יכול לשים לב לכל פגם עלול להיווצר ביצור ומיד לתקנו.

בעיצוב תכשיטים בעבודת יד האמן יושב בעצמו לעבד את חומרי הגלם, לעצב אותם לתכשיט, ללטש עד לצורה הראויה ולשבץ את אבני החן שבחר. האמן מעביר שנית את התכשיט ליטוש נוסף וגימור, כי בתור פריט יחיד מסוגו האמן חייב בשביל עצמו שהתכשיט שהוא מוציא תחת ידיו יהיה מחומרי הגלם הטובים ביותר עם הגימור המושלם והדייקני ביותר.

עיצוב ייחודי רק אצל ראומה

ישנם תכשיטים מוכנים שניתן לרכוש בחנויות התכשיטים, אך ישנם גם סטודיוים של אמנים שהם מעצבי תכשיטים שניתן לייצר בהם תכשיטים בעבודת יד. ממש כשם שצייר מציר תמונה והוא רואה בה כיצירת אמנות מיוחדת שהיא מייצגת את סגנונו, כך מעצבי התכשיטים, שהם אמנים לכל דבר ועניין, מרגישים כי כל ייצור תכשיטים בעבודת יד מהווה אתגר עבורם והם מרותקים מחדש ומפעילים את הדמיון, היצירתיות והניסיון העשיר שלהם שמהול בטכניקה ייחודית ועיצובים שמראים את אופיים. על מעצבי התכשיטים, להכין את צעדיהם מראש בכל הקשור לתכנון של התכשיט. נדרשת עבודת נמלים שכן התכשיט מורכב מאבנים, שיבוץ או פריטים קטנים מאוד שיש לדעת כיצד להלחים ולחבר. תכשיטי יוקרה העשויים בעבודת יד, הם מן הסתם יהיו יקרים יותר, אך ההשקעה בהם היא כדאית, היות והם נדירים יותר. התמורה על המחיר שתשלמו, תהיה הייחודיות שלהם, כי אולי ישנם עוד כמה תכשיטים בעולם שדומים להם, אבל הם לעולם לא יהיו באותו המראה. תכשיטים אלה, יכולים להיות אותנטיים ויש להם ערך רב יותר מתכשיטים שיוצרו בייצור המוני. בתקפה העתיקה יותר, כל התכשיטים יוצרו בעבודת יד ועם התפתחות הטכנולוגיה, הם החלו להיות נדירים ובעלי ערך רב יותר, שכן, מדובר במלאכת מחשבת של מעצבים שבראש וראשונה הם צורפים ולמדו את אמנות עיצוב התכשיטים על בוריה.

תכשיטים עם נשמה

בסטודיו ראומה – תכשיטים מעוצבים כל התכשיטים שלנו מוצרים בעבודת יד. כל תכשיט ותכשיט הוא מיוחד מסוגו, ומעוצב במלוא האהבה והנשמה. הרעיונות והעיצובים מסתחררים לנו בראש, וכל תכשיט מקבל עיצוב אחר ושונה משל חברו.
אנו יוצרים כל תכשיט בעבודת יד מושקעת ומוקפדת, וכל תכשיט הוא יצירה וביטוי ליופי בשבילנו. אנו מקפידים על חומרי הגלם האיכותיים ביותר עד לתוצר סופי מושלם – תכשיט בעבודת יד ברמה מקצועית. אנחנו מתחייבים לתכשיטים המעוצבים בעבודת יד באיכות ובדיוק האפשריים ביותר בסטודיו ראומה.

אנחנו מזמינים אותך להיכנס לגלריית התכשיטים שלנו או להגיע לסטודיו לראות ולהרגיש בעצמך את מגוון תכשיטי מעצבים שלנו.

רוצים לדבר איתנו ?
מידע
מקצועי

אירוסין ותכשיטי יוקרה

אתה קם בכל בוקר מאושר כי האישה שאתה אוהב מלווה אותך ונמצאת על ידך? אם כך, בהחלט יכול להיות שעכשיו זה הזמן להעיז, לעשות את הצעד ולהפוך את הקשר הזה ליותר רשמי.

קראו עוד »

טבעות אירוסין כדת משה וישראל

להחליט שאתה רוצה להציע נישואים זה אולי אחד מהרגעים הכי מרגשים שיכולים לקרות לך בחיים. זה ברור שהמטרה בחתונה היא לא רק לעשות מסיבה גדולה ומרהיבה אלא גם להקים משפחה אח”כ ביחד עם האישה שאתה אוהב ומכאן מקור ההתרגשות.

קראו עוד »

טבעות מזהב לעשירון העליון

ככל שעוברות השנים כל אחד מאיתנו רוצה להרגיש יותר בטוח מבחינה כלכלית ורוצה להיות מבוסס יותר. לכן ברור מדוע כולנו מחפשים להוכיח את זה בדרכים שונות, בין אם זה על ידי הרכבים הגדולים שאנחנו בוחרים לקנות ובין אם זה על ידי החופשות שאליהן אנחנו יוצאים.

קראו עוד »
עקבו
אחרינו
מבצעים
מיוחדים
No data was found