תכשיטי יוקרה

מה הופך תכשיט לתכשיט יוקרה?

מדוע תכשיטי יוקרה זוכים לכינוי המפואר והנכסף הזה, ואילו תכשיט אחר נקרא פשוט – תכשיט?
בעצם, תחת הכותרת תכשיטי יוקרה עומדים כל סוגי התכשיטים – עגילים, צמידים, טבעות וכמובן שרשראות.

מה שהופך כל תכשיט לתכשיט יוקרתי זאת העובדה שתכשיטים אלו מעוצבים באופן אישי ורק בעבודת יד מדויקת וקפדנית. תכשיט יוקרה לעולם אינו מיוצר בייצור המוני, מה מדגיש לנו את ההשקעה הניתנת לכל תכשיט ותכשיט, את המחשבה שמושקעת בכל תכשיט, את הייחודיות של כל תכשיט וכמובן – את העובדה שאין את התכשיט הזה לאף אחת אחרת, שכן הוא מיוצר יחיד מסוגו או ביחידות בודדות בעבודת יד, ואפילו מעט היחידות האלו – אין יחידה אחת דומה לשניה.

מלבד זאת, תכשיטי יוקרה מיוצרים מחומרי הגלם האיכותיים והמשובחים ביותר שיש בנמצא. חומרי הגלם עוברים בדיקה קפדנית ואז מעוצבים על ידי האמן לתכשיט. התכשיט יכול לכלול רק מתכת בודדת כמו זהב צהוב למשל, או שילובי מתכות כגון זהב צהוב וזהב לבן. כמו כן האמן יכול לשבץ בתכשיט היוקרה יהלומים או אבנים נדירות.

תכשיטי יוקרה מיוצרים מחומרי הגלם היוקרתיים ביותר

תכשיטי אלו מיוצרים תחת משמעת קפדנית ביותר. לא כל אמן או צורף יכולת ליצור תכשיטים יוקרתיים. על הצורף להיות מומחה בהבנת התכונות של חומרי הגלם הנדירים ובעל ידע לעבוד נכון עם המתכות ועם היהלומים והאבנים היקרות. עליו להיות דייקן מאוד ובעל ריכוז וסבלנות להביא את התכשיט לגימור מושלם ומדויק להפליא.
אך כל זה אינו מספיק ולאחר שלב הגימור יעברו תכשיטי היוקרה ביקורת נוספת תחת צורף המומחה בתחום. בביקורת הנוספת יבוצעו ליטושים וגימורים סופיים עד להבאת התכשיט לידי שלמות.

עיצוב תכשיטי יוקרה היא נחלתם של אמנים

לא כל מעצב תכשיטים או צורף, יכול לייצר תכשיטים יוקרתיים, זוהי נחלתם של צורפים בעלי ניסיון וידע רב שמכירים היטב את התכונות השונות של חומרי הגלם השונים וכיצד לעבוד איתם. הגימור, נעשה בצורה הקפדנית ביותר ואלה הם אינם תכשיטי זהב מעוצבים המונים שנראים הרבה בחנויות, הדוגמאות הן ייחודיות ומיד ניתן להבחין, כי אכן מדובר בתכשיט יוקרתי. ישנם תכשיטים יוקרתיים, הנעשים בעבודת יד, מה שמעלה את ערכם, אפילו עוד יותר. יש לציין, כי תכשיטי יוקרה עוברים ביקורת קפדנית במיוחד שבוחנת היטב את התכשיט על כל פרטיו ובסוף הביקורת, מבצעים גימורים נוספים, על מנת שהוא ייראה יותר ממושלם. את התכשיטים היוקרתיים ניתן למצוא כפריטים בודדים, לרוב מי שמייצר אותם הוא צורף אמן בעל שם ניתן למצוא מרכיבים ייחודיים כמו אבנים שהן נדירות, או יהלומים מאוד יקרים. ישנם תכשיטים יוקרתיים המיוצרים בהזמנה אישית, מה שעוד יותר מעלה את מחירם. מי שמזמין תכשיט יוקרתי בעיצוב אישי, יודע, כי את אותו התכשיט, הוא או היא, לעולם לא יראו על מישהו אחר. ההבדל בין תכשיט יוקרתי לבין תכשיט המיוצר בייצור המוני, הוא העיצוב וערך האבנים שלו, כמו למשל יהלום נדיר בגודלו או בצורתו המיוחדת שנרכשה עבור בת הזוג למשל. גם יהלומים נדירים בצבעים שאינם מקובלים שעולים הון, נחשבים לתכשיטים היוקרתיים ביותר

בסטודיו ראומה – תכשיטים מעוצבים הסטודיו לעיצוב תכשיטים, אנו מעצבים רק תכשיטים בעבודת יד מהמעולים ביותר. כל תכשיט מעוצב בעבודת יד קפדנית במלוא תשומת הלב והשקעה. לכל תכשיט הקדשנו המון מחשבה ואהבה בכדי ליצור את הטוב ביותר. לכל תכשיט עיצוב שונה וסיפור שונה, ואין תכשיט הדומה לאחר – מיוחד מסוגו. תוכלו למצוא אצלנו בסטודיו ראומה את תכשיטי היוקרה המקוריים והמעניינים ביותר, בעלי הליטוש המוקפד והמושלם ביותר.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מהמגוון הרחב בגלריית האתר או להגיע אלינו לסטודיו עצמו, לראות ולהרגיש את תכשיטי יוקרה הייחודים שלנו.

רוצים לדבר איתנו ?
מידע
מקצועי

אירוסין ותכשיטי יוקרה

אתה קם בכל בוקר מאושר כי האישה שאתה אוהב מלווה אותך ונמצאת על ידך? אם כך, בהחלט יכול להיות שעכשיו זה הזמן להעיז, לעשות את הצעד ולהפוך את הקשר הזה ליותר רשמי.

קראו עוד »

טבעות אירוסין כדת משה וישראל

להחליט שאתה רוצה להציע נישואים זה אולי אחד מהרגעים הכי מרגשים שיכולים לקרות לך בחיים. זה ברור שהמטרה בחתונה היא לא רק לעשות מסיבה גדולה ומרהיבה אלא גם להקים משפחה אח”כ ביחד עם האישה שאתה אוהב ומכאן מקור ההתרגשות.

קראו עוד »

טבעות מזהב לעשירון העליון

ככל שעוברות השנים כל אחד מאיתנו רוצה להרגיש יותר בטוח מבחינה כלכלית ורוצה להיות מבוסס יותר. לכן ברור מדוע כולנו מחפשים להוכיח את זה בדרכים שונות, בין אם זה על ידי הרכבים הגדולים שאנחנו בוחרים לקנות ובין אם זה על ידי החופשות שאליהן אנחנו יוצאים.

קראו עוד »
עקבו
אחרינו
מבצעים
מיוחדים
No data was found