תכשיטי מעצבים

למרות הכל, לא חידשנו.
תכשיטים זו צורת התקשטות עתיקה במיוחד. עוד בימי קדם בני האדם יצרו תכשיטים מצדפים ועץ. עם השנים, נוספו חומרי גלם ליצירת התכשיטים וגם עלה מעמד התכשיטים. מפריט להתקשטות בלבד, התכשיטים החלו לסמל מעמד ויוקרה. המלך למשל העניק תכשיטים לבני האצולה שחיבב ורצה לקדמם. התכשיטים גם סימלו עשירות- ושהעונדים אותם באים ממשפחה עשירה. בכל אותן השנים, תכשיטים כללו ערך רגשי רב. אם בחתונה היהודית שהבעל מקדש את האישה בטבעת ואם כמתנה ללא סיבה המסמלת חיבה ואהבה.

ככאלו, תכשיטים נפוצים בכל מקום, במגוון סוגים, גדלים, סגנונות. מגוון חומרים ואינספור עיצובים. לאור המבחר הרב כל כך עולה השאלה, למה בכלל צריך תכשיטים מעוצבים על ידי מעצב פרטי?

תכשיטי מעצבים רק בשבילך

תכשיטים מעוצבים על ידי מעצב פרטי עולים לאין ערוך על פני תכשיטים המיוצרים סיטונאית או מיובאים בכמויות מסין. אין מה לעשות, הייחודיות- היא זאת שעושה את ההבדל העיקרי.
תכשיטי מעצבים הם פריטים יחידים מסוגם, ולא יכול להיווצר מצב שנגיע לאירוע ונראה מישהי עם אוו תכשיט כשלנו.
בנוסף, מדובר בתכשיט עם נפש ונשמה, האמן ישב והשקיע עליו, הכין סקיצות עד שהגיע לעיצוב המושלם ביותר.בתור שכזה, אין ספק שהאומן יבחר את חומרי הגלם הטובים ביותר ליצירת האומנות שלו.
יתרון נוסף של תכשיטי מעצבים הוא איכות העבודה, בתור יצירת האומנות המושקעת של האמן, האמן הצורף רוצה להוציא את הטוב ביותר תחת ידו. תכשיט המעצבים יעבור ליטוש וגימור מקצועי שבמעולים, ולאחר מכן אף יעבור ליטוש וגימור נוספים סופיים.

 

תכשיטי מעצבים הם מסמר הערב

תכשיטי מעצבים נועדו להיות יפים כמובן, אך לא לגנוב לכם את ההצגה. התכשיטים מעוצבים כך שיראו את הייחודיות והמקוריות שלהם וידגישו את היופי שלכם. במידת הצורך, יכול האמן המעצב לבצע שינויים בתכשיט כך שהתכשיט יישב עליכם במדויק בצורה הרצויה, או לשנות את צבע האבן לצבע התואם לעיניים שלכם וכן הלאה.

סטודיו ראומה, הוא סטודיו המתמחה בעיצוב תכשיטי מעצבים ותכשיטי יוקרה.
לקנות תכשיטי מעצבים משמעו לקנות תכשיטים בעיצוב אישי ייחודי ומקורי, שמותאם לך אישית ומבליט את היופי שלך.
לקנות תכשיטי מעצבים משמעו לקנות תכשיטים בעבודת יד אשר עשויים מהחומרים הטובים ביותר, עם העבודה הדייקנית ביותר שיחזיקו לאורך שנים רבות וישמרו על ייחודם גם בעוד עשור.

אנחנו מתחייבים לתכשיטי המעצבים הייחודים ביותר בסטודיו ראומה.

אנחנו מזמינים אותך להיכנס לגלריית התכשיטים שלנו או להגיע לסטודיו לראות ולהרגיש בעצמך את מגוון תכשיטי המעצבים שלנו.

רוצים לדבר איתנו ?
מידע
מקצועי

אירוסין ותכשיטי יוקרה

אתה קם בכל בוקר מאושר כי האישה שאתה אוהב מלווה אותך ונמצאת על ידך? אם כך, בהחלט יכול להיות שעכשיו זה הזמן להעיז, לעשות את הצעד ולהפוך את הקשר הזה ליותר רשמי.

קראו עוד »

טבעות אירוסין כדת משה וישראל

להחליט שאתה רוצה להציע נישואים זה אולי אחד מהרגעים הכי מרגשים שיכולים לקרות לך בחיים. זה ברור שהמטרה בחתונה היא לא רק לעשות מסיבה גדולה ומרהיבה אלא גם להקים משפחה אח”כ ביחד עם האישה שאתה אוהב ומכאן מקור ההתרגשות.

קראו עוד »

טבעות מזהב לעשירון העליון

ככל שעוברות השנים כל אחד מאיתנו רוצה להרגיש יותר בטוח מבחינה כלכלית ורוצה להיות מבוסס יותר. לכן ברור מדוע כולנו מחפשים להוכיח את זה בדרכים שונות, בין אם זה על ידי הרכבים הגדולים שאנחנו בוחרים לקנות ובין אם זה על ידי החופשות שאליהן אנחנו יוצאים.

קראו עוד »
עקבו
אחרינו
מבצעים
מיוחדים
No data was found