תקנון האתר

תקנון האתר.

ראומה לבן בע״מ הינו אתר אינטרנט המוכר תכשיטים אשר מיוצרים ע״י ראומה לבן באמצעות מכירה מאובטחת באתר.
קניה באתר מוצרים אשר מוצעים למכירה מהווה הסכמת הרוכש לתנאים אשר מוצעים ומפורטים באתר.
והיה והרוכש אינו סכים עם תנאי או התנאים באתר מתבקש הרוכש לא לבצע כל רכישה באתר.

 

מדיניות החזרות החלפות ותיקונים.

בסיום תהליך ההזמנה ולאחר אישור תשלום הזמנתכם עוברת לייצור מיידי. כל תכשיט שמוזמן מיוצר בעבודת יד על ידי ראומה בסטודיו שנמצא בחנות.
זמן הכנת התכשיט נמשך בין שלושה ימי עסקים לעשרה ימי עסקים. מיד בסיום הכנתו נשלח התכשיט בדואר רשום לכתובת שציינתם במהלך ההזמנה.

ניתן להחזיר פריט שנרכש באתר מלבד טבעות ופריטים בהזמנה מיוחדת ולקבל את כספכם חזרה בניכוי 100 ₪ עד 48 שעות מיום קבלתו ובתנאי שלא נעשה בו שימוש כלשהו. אופן החזרת התכשיט: 48 שעות ממועד קבלת התכשיט הנכם מתבקשים להכניסו למעטפה מרופדת (קיימת בכל סניף דואר) ולשלוח בדואר אקספרס  door to door אל כתובת החנות (הכתובת מעודכנת באתר). זיכוי כספי יתבצע מיד עם קבלת התכשיט בחנות ולאחר וידוא שלא נעשה בו שימוש והינו במצב חדש. המשלוח ישולם ע”י הקונה.

החלפת תכשיט שהוזמן באתר מתאפשרת בתוך 14 ימים מקבלת התכשיט. ניתן לשלוח את התכשיט שברצונכם להחליף בדואר אקספרס  door to door אל כתובת החנות (הכתובת מעודכנת באתר) ולשוחח עם החנות בנוגע לתכשיט שברצונכם לרכוש, בחנות ייגבה ההפרש באשראי טלפוני ומיד תחל הכנת התכשיט החדש,מיד עם סיום הכנתו יישלח לכתובת שציינתם בהזמנתכם. המשלוח ישולם ע”י הקונה.

ככל שהתכשיט מאפשר, ניתן בכל עת להגדיל / להקטין טבעות ללא חיוב באמצעות משלוח התכשיט לחנות או בהגעה לחנות עם התכשיט.

אם ברצונכם לאסוף את התכשיט מהחנות אנא ציינו זאת בתהליך ההזמנה. ניתן להתקשר לחנות (03-696517) או לסמס (054-52503913) אם ברצונכם להתעדכן בשלב הכנת התכשיט.

פרטיות.

הפרטים שיימסרו בעת הזמנת תכשיט יישמרו במאגר הנתונים של החברה וישמשו לצורך הזמנתכם בלבד ולא יימסרו לשום גורם אחר. משלוח דואר אלקטרוני ללקוחות החברה בנוגע לדגמים חדשים יישלח ללקוחות החברה בכל רבעון והיה ואינכם מעוניינים  לקבל דואר מאתנו אנא ציינו זאת במהלך הזמנתכם.

אחריות למוצרים שרכשתם.

כל התכשיטים מעוצבים ומיוצרים ע״י ראומה בסטודיו שנמצא בחנות. התכשיטים מיוצרים ממיטב החומרים ואנו רוכשים חומרי גלם מספקים מורשים בלבד. התכשיטים עמידים במים. האחריות לכל תכשיט הינה למשך שנה. האחריות תקפה בגין שימוש סביר. התמונות המופיעות באתר הינם תמונות של התכשיטים שיוצרו ע״י ראומה, בתכשיט שיתקבל ייתכנו שינויים קלים ממגוון סיבות שכן כל תכשיט מיוצר בעבודת יד.

ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע”א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981

רוצים לדבר איתנו ?
מידע
מקצועי

אירוסין ותכשיטי יוקרה

אתה קם בכל בוקר מאושר כי האישה שאתה אוהב מלווה אותך ונמצאת על ידך? אם כך, בהחלט יכול להיות שעכשיו זה הזמן להעיז, לעשות את הצעד ולהפוך את הקשר הזה ליותר רשמי.

קראו עוד »

טבעות אירוסין כדת משה וישראל

להחליט שאתה רוצה להציע נישואים זה אולי אחד מהרגעים הכי מרגשים שיכולים לקרות לך בחיים. זה ברור שהמטרה בחתונה היא לא רק לעשות מסיבה גדולה ומרהיבה אלא גם להקים משפחה אח”כ ביחד עם האישה שאתה אוהב ומכאן מקור ההתרגשות.

קראו עוד »

טבעות מזהב לעשירון העליון

ככל שעוברות השנים כל אחד מאיתנו רוצה להרגיש יותר בטוח מבחינה כלכלית ורוצה להיות מבוסס יותר. לכן ברור מדוע כולנו מחפשים להוכיח את זה בדרכים שונות, בין אם זה על ידי הרכבים הגדולים שאנחנו בוחרים לקנות ובין אם זה על ידי החופשות שאליהן אנחנו יוצאים.

קראו עוד »
עקבו
אחרינו
מבצעים
מיוחדים
No data was found