טבעות נישואין מעוצבות

“הרי את מקודשת לי בטבעת זו כדת משה וישראל ..”

ארבע המילים העיקריות בכל חתונה. האורחים. האולם. השמלה. הפרחים… הכול נועד להביא אתכם אל הרגע הזה, רגע הקידושין עצמו, הרגע שמסומן על ידי ענידת טבעות נישואין מעוצבות.
טבעת הנישואין הינה הסמל המחבר בין הבעל לאישה, טבעת הנישואין מרמזת על השייכות של בני הזוג אחד לשנייה.
רכישה של טבעת נישואין שונה מקניית עוד בגד או מוצר שחפצתם בו. הטבעת הזאת היא סמל לזוגיות ביניכם, היא טעונה ברגש האהבה שלכם אחד לשניה, ותלווה אתכם במשך שנים ארוכות ומאושרות. ככזאת, רצוי להקדיש מחשבה לרכישת הטבעת ולשים לב למשמעות של הטבעת. בחרו טבעת שמסמלת את הקשר ביניכם, שמסמלת את האופי שלכם.
תוכלו לבחור בין עיצוב קלאסי נקי ופשוט, מראה וינטג’, זהב מוברש או שתעדיפו דווקא כסף – לפי טעמכם האישי.

אופנה זה דבר נהדר, אבל הפעם – בואו נשאיר אותה לבגדי היום יום ולנעליים. הטבעת הזאת היא משהו אישי שלכם, אל תתנו לטרנדים מבחוץ להשפיע עליכם והקפידו לבחור רק לפי סגנון העיצוב האהוב עליכם. משום חשיבותן של טבעות נישואין מיוחדות ומעוצבות, והערך הרגשי הרב שלהן, כדאי לא להתפשר על עיצוב סיטונאי בנאלי, שיתכן שיש לעוד אינספור נשים ובעלים.

המסע אחרי בחירת הטבעת

חשבתם שהחלק הקל בהכנות לחתונה הוא בחירת טבעות נישואין מעוצבות? אז צר לנו לבשר שלפעמים החלק הזה הוא כשלעצמו מסע מתיש ולא קל. רוב הזוגות מעדיפים לא להיות בנאליים ולבחור טבעות נישואין מעוצבות ומיוחדות, שיסמלו את אהבתם הנצחית. אבל איך מוצאים טבעת שתענה על דרישות המסורת וגם תקלע לטעמכם האישי?

בדתות ותרבויות רבות, בין היתר גם ביהדות, מהווה טבעת הנישואין סמל למחויבות שנטלו על עצמם בני הזוג, לפני כניסתם למוסד הנישואים. בדת היהודית מקובל שהחתן מעניק קודם כל טבעת אירוסים לבחירת לבו ובכל מציע לה נישואין. אלא שבדרך כלל הקשר בין החתן המיועד לבין הבנה בטבעות הוא מקרי בהחלט, ולמרות זאת מטילים עליו לבחור את התכשיט המשמעותי ביותר בחייה של בת זוגו.

טבעות נישואים הן כבר סיפור אחר, אך גם פה לא תמיד קל. הפעם האחריות לבחירת הטבעת נישואין מוטלת על שני בני הזוג (כלומר גם על הכלה), אבל גם כאן יש כללים מחייבים. לפי ההלכה היהודית, על החתן לקדש את כלתו בטבעת עגולה אותה רכש בכספו לעיני שני
עדים. על הטבעת להיות עשוי מחומר אחד בלבד, ללא שיבוץ אבנים או יהלומים. מעבר למסורת, זוגות רבים מייחסים חשיבות גדולה לנושא הטבעות, והפכו אותו לאחד המקומות הבודדים בהם הם יכולים לבטא את רצונם ואת טעמם האישי.

מבחר טבעות נישואין מעוצבות כפריט יום יומי

כמו כן, טבעת נישואין צריכה להיות נוחה. זו טבעת שבעוד שאר הקישוטים והתכשיטים ירדו – היא תישאר על האצבע. בתור פריט יום יום על טבעת הנישואין להתאים בדיוק לאצבע ולא ללחוץ עליה וכמובן לא להיות בעלת משקל כבד מדי שעלול להכביד לאחר ענידה ממושכת.
אצלנו בסטודיו ראומה – תכשיטים מעוצבים אנו מעצבים כל טבעת עם שפע תשומת לב ואהבה. אנו משקיעים בכל טבעת ודואגים לעיצוב טבעות נישואין מעוצבות בצורה הנקיה ביותר והמושלם ביותר.
אנו מקפידים על שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ועל מקצועיות רבה בעיבוד חומרי הגלם לטבעת יפיפייה וייחודית. בסטודיו ראומה לעיצוב תכשיטים תוכלו לבחור לכם טבעות מעוצבת מכל סוג אפילו טבעות יהלום מעוצבות בעיצוב אישי.
טבעת יחידה במינה שמיוחדת מספיק להיות הטבעת שבה הרב יקדש אתכם לזוג. טבעת באיכות מעולה ובעיצוב מקורי,שתענדו עוד שנים רבות לאחר חתונתכם…

לקראת יום חתונתכם, בואו לסטודיו ראומה לבחור טבעת המסמלת את הקשר ביניכם ומבטאת את האהבה ביניכם.
במזל טוב, סטודיו ראומה.

רוצים לדבר איתנו ?
מידע
מקצועי

אירוסין ותכשיטי יוקרה

אתה קם בכל בוקר מאושר כי האישה שאתה אוהב מלווה אותך ונמצאת על ידך? אם כך, בהחלט יכול להיות שעכשיו זה הזמן להעיז, לעשות את הצעד ולהפוך את הקשר הזה ליותר רשמי.

קראו עוד »

טבעות אירוסין כדת משה וישראל

להחליט שאתה רוצה להציע נישואים זה אולי אחד מהרגעים הכי מרגשים שיכולים לקרות לך בחיים. זה ברור שהמטרה בחתונה היא לא רק לעשות מסיבה גדולה ומרהיבה אלא גם להקים משפחה אח”כ ביחד עם האישה שאתה אוהב ומכאן מקור ההתרגשות.

קראו עוד »

טבעות מזהב לעשירון העליון

ככל שעוברות השנים כל אחד מאיתנו רוצה להרגיש יותר בטוח מבחינה כלכלית ורוצה להיות מבוסס יותר. לכן ברור מדוע כולנו מחפשים להוכיח את זה בדרכים שונות, בין אם זה על ידי הרכבים הגדולים שאנחנו בוחרים לקנות ובין אם זה על ידי החופשות שאליהן אנחנו יוצאים.

קראו עוד »
עקבו
אחרינו
מבצעים
מיוחדים
No data was found